Gaziantep masöz Kocaeli masöz Mersin masöz Diyarbakır masöz Hatay masöz Manisa masöz Kayseri masöz Samsun masöz Balıkesir masöz Ankara masöz

nakliye şirketleri, araba kiralama istanbul

Andırın Belediyesi zabıta ekiplerinin denetimleri son hız sürüyor

Andırın Belediyesi zabıta ekiplerinin denetimleri son hız sürüyor

Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın talimatları sonrasında Belediye Başkanımız Baki Tezcan’ın görevlendirmesiyle harekete geçen Andırın ve Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçemizde bulunan iş yerlerine yönelik denetimlere devam ediyor.
Özellikle dolar hareketlenmelerini bahane ederek haksız fiyat artışına giden iş yerleri konusunda çalışma yapan Andırın Belediyemiz ve Büyükşehir Belediye Zabıta ekipleri, fırsatçılık yaptığı tespit edilen iş yerlerine cezai işlem uyguladılar.
Yapılan denetimlerle ilgili konuşan Belediye Başkanımız Baki Tezcan, fırsatçılara taviz verilmeyeceğini söyledi. 


Tezcan, konuyla ilgili yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda Zabıta ekiplerimizin denetleme işlemlerine hız vermesini istedik. Ekiplerimiz sahada hem Zabıta müdürlüğümüze gelen ihbarları değerlendiriyor hem de rutin denetlemeler yapıyor. Burada amacımız etiket üzerinden vatandaşın cebini yakmak isteyen esnafa yöneliktir. Dolardaki hareketlenmeleri bahane ederek fırsatçılık peşinde olan hiçbir esnafa geçit verilmeyecektir. Denetimlerimiz bundan sonraki süreçte de artarak devam edecektir. Bu konuda vatandaşımızın daha duyarlı olması ve Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi gördükleri olumsuzlukları bizlere ihbar etmesini istiyoruz.”

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

porno indir

sex hikayeleri