k maraş haber

Başkan adayı Ejder Kaykusuz’dan kandil mesajı !

Dulkadiroğlu Bağımsız Belediye Başkan adayı Ejder Kaykusuz, mübarek üç ayların habercisi olan Regaip Kandili nedeniyle yayımladığı mesajında, mübarek üç ayların ülkemize hayır ve huzura vesile olmasını diledi.

Kaykusuz mesajında şunları ifade etti;

“Kıymetli dostlarım öncelikle kandilinizi tebrik eder saygı, sevgi ve selamlarımı iletirim. Kıymetli dostlar Allah nasip etti sizlerle beraber bir yolculuğa çıktık. Yolumuzun sonu aydınlıktır Allahın izni ile. Bu mübarek gecede dua edelim inşallah. Dua edelim ki memleketimize hayır ve huzur gelsin. Rabbim zor olanımızı kolay getirsin. Ülkemizin en zengin ilçesinde yaşıyoruz ancak varlık içinde yokluk çekiyoruz. Kaynaklarımız yerelde eritilip gidiyor. Bir hizmetsizlik ve bereketsizlik hali yaşıyoruz. Suyun içinde susuzuz.

Allah nasip ederse başlattığımız kardeşlik ve hemşehri yürüyüşü zaferle sonuçlanacaktır. Milletimize güveniyoruz. Milletimiz kendine hizmet edecek olanı, iş bileni ve liyakati tercih edecektir.

Bu ilçede İŞKUR kuyruklarını bitirene kadar çalışacağız inşallah. Biz ulusal bir siyaset yapmıyoruz. Yerel bir yürüyüş ve duruş sergiliyoruz. İnanın ortaya koyacağımız model ile siyasette bir anlayış değişikliğine imza atacağız.

Cumartesi günü saat 14.00 de Müftülük meydanı seçim ofisimizin açılışı vardır. Projelerimizi ve önemli konuları orada konuşacağız. Kardeşlik yürüyüşümüze katılım ve desteklerinizi bekliyoruz inşallah. Güzel günler sizleri bekliyor.

Milletimiz kazanacak. Sevgi ve saygı ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir