k maraş haber

Çocukların sevilen kanalı Cartoon Network 2019’a Hazır

Çocukların sevilen kanalı Cartoon Network 2019’a Hazır

Çocukların sevilen kanalı Cartoon Network 2019’a yeniliklerle “merhaba” diyor. Yeni yılda rating değerlendirmesine dahil olan Cartoon Network, izlenme oranlarıyla karnesini çocuklardan alacak! 2019’da “Yeniler Kuşağı” ile 2019 boyunca her ay yeni bir çizgi filmi ekranlarına taşıyacak olan Cartoon Network’te ilk olarak “Craig’in Krallığı” 7 Ocak’ta izleyicileri bekliyor!

Renkli çizgi filmlerin kanalı Cartoon Network 2019’u heyecanla karşılıyor. Yepyeni çizgi filmler, renkli karakterler ve dopdolu sürprizlerle 2019’a adım atan Cartoon Network artık rating değerlendirmesine dahil oluyor. Cartoon Network’ün renkli kahramanları artık karnelerini çocuklardan alacak. Çocukların Cartoon Network’e gösterdiği ilgi, rakamlarla da kanıtlanacak.

“Yeniler Kuşağı” başlıyor

2019 yılındaCartoon Network’ün neşeli yüzlerine yepyeni karakterler katılacak. “Yeniler Kuşağı” ile çocuklar her ay yeni bir çizgi filmle tanışacak, bambaşka maceralara yelken açacak. Yeniler Kuşağı hafta içi her gün 18.00’deyayınlanacak.

Craig’in Krallığı çocukları bekliyor

Yeniler Kuşağı’nın ilk kahramanı “Craig’in Krallığı” çizgi filmiyle Craig olacak. Craig ile arkadaşlarının birbirinden heyecanlı maceraları ile çocuklar, yeni dostlukların dünyasını keşfedecek ve aynı sokakta yaşayan üç arkadaşın gizli dünyasında bilinmeyene doğru büyük bir keşife çıkacakİzleyenler, aynı sokakta yaşayan Craig, JP ve Kelsey’nin macera dolu eğlence haritasına adım atacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir