k maraş haber

istanbul escort

Diriliş Ertuğrul 125. Yeni Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı hemen izle

Diriliş Ertuğrul 125. Yeni Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı hemen izle

Diriliş Ertuğrul dizisinin 124. bölümü 21 Kasım Çarşamba akşamı TRT 1 ekranında izleyicilerle buluşmuştu. Her bölümü büyük bir keyifle izlenen dizinin son bölümü de çok etkileyiciydi. Reytinglerde de tüm kategorilerde birincilik elde eden dizinin 125. yeni bölümü 28 Kasım Çarşamba günü TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Engin Altan Düzyatan, Hande Soral ve İlker Aksum’un başrollerinde yer aldığı dizinin 125. bölümden 2. fragman da yayınlandı.. Videodan bu görüntüleri izleyebilir ve yeni bölümden ilk tüyoları öğrenebilirsiniz.

Peki 124. bölümde neler yaşanmıştı, yeniden hatırlayalım:

İlbilge Hatun’un babası Umur Bey ile birlikte obaya devletin vergi tahsildarları olarak gelmesiyle, Kayılar ve Umuroğulları arasında büyük bir gerilim doğmuştu. Bunlar yaşanırken, Aksakallıların arasına dahil olan Ertuğrul, içinde devletin sırları olan sandığı Moğollardan geri alma vazifesine atılmıştı.

Bu vazifede sandığı Moğolların elinden kurtarmayı başarmış, ancak sandığın anahtarını ele geçirememişti. Anahtarı ele geçirmeleri için Turgut ve Mergen’i vazifelendirmişti. Turgut ve Mergen, gizli sandığın anahtarına ulaşabilecekler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir