k maraş haber

istanbul escort

Evde Kürdan paketleme işi yaparak para kazan

Kürdan Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Kürdan paketleme işi yaparak para kazanma konusunda son günlerde mailler alıyorduk. Sizlere bu hafta evden para kazanma konusunda yeni firmaların işlemlerini anlatacağız. Kürdan bilindiği üzere insanların yemekten sonra dişlerinin aralarına giren kırıntıları temizlediği bir araçtır. Bazıları için ağzında bununla oynamak bile hobi haline gelmiştir. Yemek sonralarında insanların büyük bir kısmının elinde gördüğümüz kürdan sayesinde sizlerde ek gelir elde edebilirsiniz.

Kürdan paketleme işi yaparak para kazanma Nasıl Olur?

Firmalara göre değişiklik gösteren çeşit ve şekillerde bulunan kürdanlar, yemeklerden sonra kullanılan çeşitleri ile bilinmektedir. Ancak bilindiği üzere özel davetlerde, kokteyllerde mezeler üstünde yer alan kürdanlar da bu firmalar tarafından üretilmektedir. Farklı kullanımlar ile hayatımızda yer alan kürdanlar, çeşitli firmalar sayesinde Kürdan paketleme işi yaparak para kazanma olarak evlerimizde yer almaktadır.

İlk üretim tarihinden sonra artık hijyen ve sağlık açısından paketlerde satılması zorunlu olan kürdanlar için firmalar evlere iş vermektedir. Evlerde boş kalan bayanların büyük bir çoğunluğunun veya ek giş yapacakların kullanımında olan bu iş türü sayesinde aylık kazançlar 1500-3000 TL arasında değişim göstermektedir. Firmaların büyük bir kısmının sür’atli ve hızlı bir şekilde kargo haline getirmek amacı ile yaptıkları evden para kazanma yöntemleri ek gelir olarak geri dönebilmektedir.

Kürdan Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Lokantaların, Kafelerin veya artık günümüzde evlerde bile bulunan kürdanlar, evlerde yapılan paketleme işlemleri sayesinde hayatımıza girebilmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi Kürdan paketleme işi yaparak para kazanma sayesinde sevkıyatlara veya teslimata göre aylık 1500 TL ile 3000 TL arasında bir kazanç sağlayabilmektedir.

Kürdan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenen bu tür işlemler satış noktalarında denetlenmektedir. Bu sebeple yapacağınız işler için firmanın büyük bir çoğunluğu sıkı denetimler yaparak siparişleri teslim almaktadır. Hijyen açısından çalışmalar esnasında sizlere gönderilen ağız maskeleri, eldivenler, bone ve önlüklerin kullanımı zorunludur. Evlere iş veren firmalar bu tür donanımlı paketleme işlemlerinde gerekli önemleri alarak sizlere siparişleri teslim etmektedir.

Çeşitlilik açısından iki kısma ayrılan kürdanlar, yemek sonrası kullanılan ve mezeler için kullanılan kürdanlar diye ayrılabilirler. Mezeler için hazırlanan kürdanların büyük çoğunluğu plastik olarak size gelebilir. Diğer koliler içinde bulunan tahta kürdanlar ile ayrı şekilde paketlenmektedir. Bazı paketlemelerde şeffaf poşetleme yapılırken, bazıları ise kutular içinde yer alarak tamamlanır. Paketleme işlemleri yapılırken önemli olan narin şekilde bulunan kürdanlara zarar vermemektir.

250 adetlik ve 100 adetlik farklı kürdan paketleri bulunmaktadır. Kutuların içine yerleştirilen kürdanlar sonucunda Kürdan paketleme işi yaparak para kazanma yöntemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu tür işlemler için aile içinde bir planlama yaparsanız daha fazla sipariş teslimi gerçekleştirebilirsiniz.

Kürdan paketleme işi Başvurusu Nasıl Yapılır

Evlere iş veren Firmalar arasında son günlerin en büyük tedarikçileri olan Kürdan üretim firmaları, haftalık olarak teslimat ve sipariş oluştururlar. Belirlenen kota ve denetimler sonucunda iş teslimiyetine göre yapılacak ödemeler banka aracılığı ile hesaplarınıza yatırılmaktadır. Şayet kazanımlarınız için yaptığınız işin hızlı ve seri üretimi de tamamen size bağlı bir çalışma olacaktır. Başvurular için konu altına yorum yaparak mail adresinize gelen iş formunu firmaya kendiniz iletebilirsiniz. Yapılan başvuru sonuçlarında sizlere dönüşler telefon ile yapılacaktır. İş alımları için yorum bölümünden firma tedarikçilerine ulaşmanız sağlanmaya çalışılacaktır. Yoğunluk sebebi ile geri dönüşler birkaç gün alabilir. Yeni bir başvuru yaparak hızlandırma işlemi yapabilirsiniz.

One thought on “Evde Kürdan paketleme işi yaparak para kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir