k maraş haber

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm fragmanı yayınlandı hemen izle

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm fragmanı yayınlandı hemen izle

Game of Thrones 8. Sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı nihayet efendiler ve hanım efendiler Ne Zaman Başlayacak? Tüm Game of Thrones dizisi hayranlarının en çok merak ettiği konu bu şu aralar. İşte Game of Thrones 8. sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu. Fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz.

Game of Thrones dizisi 7. sezon 7. bölüm ile ekranlara veda etmişti. Dünya da izlenme rekorları kıran ve en çok seyirci kitlesine sahip Game of Thrones dizisinin 8. Sezonunun Ne Zaman başlayacağı belli oldu.

Dizi yeni sezonda karşımıza #For The Throne etiketi ile çıkıyor. Türkçe karşılığı # Taht için olan etiket ile ilgili olarak biz şöyle düşündük. Duvarın ötesindekiler için artık bir duvarda kalmadı tabi! John Snow Lannister ve Targaryen’i bir araya getiriyor. Amaç belli #Taht İçin…

#Taht İçin duvarın ötesindekiler ile savaşacak olan John Snow, Lannisterler ve Targaryenlerin savaşı final sezonunda 6 bölüm olarak belirlendi. Game of Thrones dizisinin 8. Sezonunu Nisan 2019 da izleyeceğiz.

Duvarın ötesindeki Ak Gezenlerin artık bir de ejderhaları var. Bu ejderha yıllarca ak gezenlere karşı konulan kış duvarını dümdüz ediyor. Game of Thrones  dizisi 8.Sezonunda Aksiyonu bol, gerilimi yüksek çok heyecanlı bir sezon Nisan 2019 da seyirci ile buluşacak.

Game of Thrones George R.R. Martin’in çok satan romanından uyarlanan bir HBO dizisi.
Yazların yıllarca sürdüğü ve kışların da bir ömür geçmek bilmediği bir dünyada, Westeros hükümdarlığı kefaretini ödemekteydi.

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm fragmanı izle

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm fragmanı yayınlandı izle

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm fragmanı

Game of Thrones 8. Sezon 7. Bölüm fragmanı hemen izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir