Gaziantep masöz Kocaeli masöz Mersin masöz Diyarbakır masöz Hatay masöz Manisa masöz Kayseri masöz Samsun masöz Balıkesir masöz Ankara masöz

nakliye şirketleri, araba kiralama istanbul

İstanbul, Tirşik ve Deveme ile tanıştı

İstanbul, Tirşik ve Deveme ile tanıştı

İstanbul Beyoğlu’nda Mustafa Topçuoğlu ve eşi Fatma Hanım, birlikte işletmeciliklerini yaptıkları Sabırtaşı Restoran’da 27 Ocak Pazar günü Kahramanmaraş Tirşik Şöleni gerçekleştirdi. Kahramanmaraş’ın İstanbul’daki turizm elçisi Sabırtaşı Restoran, hem memleketimizin meşhur tirşiği vesilesi ile İstanbul’da yaşayan Kahramanmaraşlılar’ın sıla hasretini giderdi, hem de İstanbulluları tirşik lezzeti ile tanıştırdı.

Bir çok Kahramanmaraşlının katıldığı (Türkoğlu dernek başkanı Cafer Parlak Andırın Dernek başkanı Hamdi Çam )Tirşik Şöleni, İstiklal Caddesi’nde Deveme Şovlarıyla devam etti. Şölene katılan konuklar, Edeler Diyarı ve Mustafa Topçuoğlu’nun Kahramanmaraş’ta özel olarak hazırlattığı devemeler ile Türkiye’nin en kalabalık caddesinde (Beyoğlu İstiklal Caddesi ) gösteri yaptı. Büyüklerin çocukluk günlerine döndüğü, küçüklerin yeni bir oyun ile tanışma heyecanı ile caddedeki meraklı kalabalığın gözleri önünde gerçekleşen deveme şovun ardından, İstanbullulara deveme hediye edilerek etkinlik son buldu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

porno indir

sex hikayeleri