k maraş haber

İstanbullu Gelin 64. Yeni Bölüm 2. fragmanı yayınlandı hemen izle

İstanbullu Gelin 64. Yeni Bölüm 2. fragmanı yayınlandı hemen izle

İstanbullu Gelin dizisinin 63. yeni bölümü Star TV ekranında izleyicilerle 23 Kasım Cuma günü buluştu. Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde konağa dönen Boranlar’ın mutluluk halleri izleyicileri de keyiflendirdi. 63. bölümün hemen ardından ise 64. yeni bölümden ilk görüntüler paylaşıldı.

30 Kasım Cuma günü ekrana gelecek olan 64. yeni bölümde neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu. Dizinin yeni bölümünde kasvetli bir hava var. Esma hanım şirketteki hisseleriyle ilgili kararını açıklıyor ve herkesi şaşırtıyor. Esma hanım, kendi payının kontrolünü Garip’e devrediyor. Faruk, kendini cezalandırılmış hissediyor. Videodan diğer detayları izleyebilirsiniz.

Boranlar’ın muhteşem dönüşü!

Boran’lar ait oldukları yerde ayağa kalmak için yeni bir hayata merhaba derler. Garip’in bir sürprizi ile de konağa girişleri büyük bir şaşkınlığa sebep olur. Adem’in çocuğu için seçtiği hayatta gidecek hiçbir yeri yoktur, elini uzatan kişi ise Güneş olur. Emir içinse bu yeni hayat ait olamama hissi yaratmaktadır, çocuk duyguları ile baş edemez hale gelir. Boran’lar Adem’e karşı borçlu kalmamak için yol aramaya başlar. Faruk’un kararı ise ailede şok etkisi yaratacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir