k maraş haber

istanbul escort

Kalk Gidelim 45. Yeni Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı hemen izle

Kalk Gidelim 45. Yeni Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı hemen izle

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Hayrettin ve Emin Gürsoy’un yer aldığı TRT1’in sevilen dizisi Kalk Gidelim, cumartesi ekranını neşesi konumunda. Dizinin 45. yeni bölümü 10 Kasım Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak.

Dizinin yeni bölümünden görüntüler yayınlanmaya devam ediyor. 45. yeni bölümden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim 44. bölümünde neler yaşanmıştı? İşte detaylar…

Şakir ve Halil, nikah cüzdanını kapkaç yapan motorcunun peşine düşerler. Yakaladıklarını sandıkları noktada bambaşka bir olayla karşılaşırlar. Diğer yandan duruşma saati gelmiştir. Veli ise Şakir olmadan sadece kendilerinin boşanmasına karşı çıkar. Yanlış birlikte yapıldı birlikte çözülsün ister. Adliyeden boynu bükük ayrılan gençler bu yanlıştan kurtulmaya çalışırken devreye Hacı Hüseyin girer ve Seyfettinlerin şehirdeki apartman dairesinde aile meclisini toplar.

Buradan çıkacak kararla yeni bir yol izleyeceklerdir. Seyfettin’in derdi ise çok farklıdır. O apartman dairesinde değil de köyünde, babasını evinde eski yaşamına dönmek istemektedir. Önündeki tek engel ise Sevda’dır. Sevda, apartman webistanbul.org
partnerler.net
seriilanistanbul.com hayatından hoşlanmaya başlamış hatta köydekileri de ufaktan küçümsemeye başlamıştır bile. Seyfettin, Sevda’yı bu sevdadan vazgeçirmek için Mustafa Ali’den yardım ister. Mustafa Ali’nin dahice bulduğu plan başlarına olmadık işler açacaktır. Nurcan ise yoğurt atölyesi işine kendisini kaptırır fakat diğer yaptığı yoğurtlar ilki gibi tutmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir