k maraş haber

Kızım 12.Bölüm Fragmanı yayınlandı hemen izle

Kızım 12.Bölüm Fragmanı yayınlandı hemen izle

Kızım 12.Bölüm Fragmanı yayınlandı, Kızım dizisinin yeni bölümü olan 12. Bölümünde neler olacak? Kızım dizisinin yeni bölümü olan 12.Bölümünü cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz

Kızım dizisinin yeni bölümü olan 12. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Kızım, yeni bölümleriyle cuma günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. TV8’de yayınlanan Kızım 12. Bölüm yeni fragman izle

Öykü’nün hastalığını öğrendikten sonra, Demir için artık hiçbir şey eskisi olmayacaktır. Onun için eskisinden daha da zorlu bir yaşam savaşı başlamıştır. Para meselesini çözmek için aldığı riskleri arttıran Demir, yeniden tehlikeli bir maceranın içinde bulur kendini.  Acaba, bu kez müze işindeki kadar şanslı olacak mıdır?

Candan, Öykü’nün hastalığını öğrendikten sonra derin bir açmazda bulur kendini. Candan’ın hissettiği acı, aceleyle birtakım kararlar almasına neden olur. Candan’ın bu yönelişi, Demir ve Öykü için Candan’ın olmadığı bir yaşamın habercisi mi olacaktır?

Gittikçe derinleşen alkol sorununun pençesinde boğuşan Asu, para kazanmak için yeni yollar dener. Suça bulaşmadan para kazanmaya çalışan Asu, hayattan yeni bir darbe daha alır.  Cemal, Asu’ya bir kez daha yardım eder. Bu süreçte, Cemal ve Asu’nun ilişkisinde ne tür değişimler gerçekleşecektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir