k maraş haber

istanbul escort

Künye

k maraş haber

İMTİYAZ SAHİBİ

Abdulkadir Hameş

kadirhames@kmarashaber.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Cem Narlı
c.narli@kmarashaber.com

GENEL KOORDİNATÖR
Selim Pazarcı
s.pazarci@kmarashaber.com

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Mine Haktan
m.haktan@kmarashaber.com

EDİTÖRLER
Elif Kıralngıç
e.kirlangic@kmarashaber.com

Yılmaz Sevinç
y.sevinc@kmarashaber.com

Serdar Akyazı
s.akyazi@kmarashaber.com

GECE EDİTÖRÜ
Cemile Şengöz
c.sengoz@kmarashaber.com

HUKUK DANIŞMANI
Ateş Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu
Av.Akın Ateş
hukuk@kmarashaber.com

REKLAM
Rabia Aksu
r.aksu@kmarashaber.com

YAZILIM VE SİSTEM YÖNETİMİ
Kullanılan alt yapı WordPress‘tir.
Sisteme entegre edilen lisanslı Thewp Haber Teması v3 bulunmaktadır.

ADRES VE GENEL ULAŞIM
İsmet Paşa Mahallesi. Trabzon Caddesi. Garanti Bankası yanı.
 No : 17/3 , Onikişubat / Kahramanmaraş
Telefon : (+90 ) 534 683 51 50
info@kmarashaber.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. KmarasHaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

KmarasHaber.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. KmarasHaber.com’da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve KmarasHaber.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. KmarasHaber.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz KmarasHaber.com’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin

KmarasHaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@kmarashaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av.İbrahim GÖKTUĞ tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2015 KmarasHaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları KmarasHaber.com’a aittir. KmarasHaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar KmarasHaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

KmarasHaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. KmarasHaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the KmarasHaber.com. However, sometimes KmarasHaber.com uses third parties to process your information. KmarasHaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and KmarasHaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with KmarasHaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use KmarasHaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the KmarasHaber.com cookies section of our full Privacy Policy.