Gaziantep masöz Kocaeli masöz Mersin masöz Diyarbakır masöz Hatay masöz Manisa masöz Kayseri masöz Samsun masöz Balıkesir masöz Ankara masöz

nakliye şirketleri, araba kiralama istanbul

Nedir Bu Hayvanların İnsanlardan Çektikleri..!!!

Nedir Bu Hayvanların İnsanlardan Çektikleri..!!!

Geçtiğimiz haftada hayvanları koruma gününü kutladık. Ey Azizim hayvanları korumayı nasıl bir güne sığdırabiliriz. Allahuteala’nın sesiz kullarıdır ve dünyada insanlara emanet edilen yaratıklar içerisindedir. Emanete nasıl hıyanet eder ki bir insan. Çok üzülerek söylüyorum en gelişmemiş ülkede bile bu kadar hayvanlara eziyet yoktur.

Medyadan takip ettiğim haberlerden gördüklerim.

Şeref yoksulu bir kişi Eşeğin kafasına çuval geçirmiş bir şeref yoksulu kameraya alıyor diğer şeref yoksulu da eşeğin kafasına odunla vuruyor hayvancayız yerlerde sürünüyor ve en son can havliyle kaçıyor. Şimdi Azizim bu insan mı yoksa o eşek mi insan ben anlayamadım.

Evet devam edelim geçen gün kadın birisi iki köpeğini gezintiye çıkarmış kaldırımda giderken şeref yoksulunun biri kadının köpeğine tekme atıyor ve minicik köpek havaya uçuyor kadın ipinden çekip kucağına alıyor ve köpek sanırım ölmüştür o şeref yoksulu ise halen aramızda dolaşıyor.

Devam edelim değil mi Kış günü kedi kaldırımın dibine sıvışmış hayvancayız evden çıkan şeref yoksulunun biri o kediye tekme vuruyor ve kedi kaçayım derken arabanın altında kalıp ölüyor bunun insan öldürmekten farkı ne ki hayvan nefes almıyor mu?  Hayvanın yavruları yok mu?

Bazen diyorum ki kendi kendime Keşke kanun koyucu ben olsaydım. Bu tür insan diyememeğim ha varlığı ha yokluğu olan şeref yoksullarına veremeyeceğim ceza yoktur. Gerçekten yüreğimi kanatan nadir olaylardır bu şekilde ki vakalar.

Yıllarca Kitap aldım kitapçılardan okumaları için dağıttım insanlara. Bazen haftada 5 kitap aldığım oluyordu Bunu yazma amacım kendimle övünmem değil insanları cehaletten kurtarmak için adım atışımdı ve bunu da yıllardır ve halen yaparım çağımızın en büyük vebası olan cehalet: Cehaletten de kurtuluşun tek anahtarıydı kitap bu tür varlıksız varlıkları eğitmenin tek yoluydu. Cahil insan her şey yapar önce vicdanı olmaz vicdansız insanda da her kötülük zuhur eder…

Daha iyi eğitilmiş bir insanlık için ve her köşeye suların bırakıldığı hayvan mamalarının bırakıldığı bir dünya hayal ediyorum buda aslında zor değil. Aileden başlayıp iyi eğitim almakla sonuçlanır iyi insan olmak sizlerden bir şey kaybettirmez kazandır.

Bu Cuma günü dileğim hayvanların katledilmediği ve hayvanların bizlere bir emanet olduğunu algılayan beyinlerin yetiştiği bir dünya dileyerek. Hayırlı Cumalar Dostlar Kalın Sağlıcakla

Yazar: A.Kadir HAMEŞ

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

porno indir

sex hikayeleri