nakliye şirketleri, araba kiralama istanbul

Tartan Pist KSÜ Personel ve Öğrencilerinin Kullanımına Açıldı

Tartan Pist KSÜ Personel ve Öğrencilerinin Kullanımına Açıldı

Sağlık Bakanlığının sağlıklı bir yaşam için “Her Gün 10 Bin Adım” kampanyası ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğünün öncülüğünde yürütülen “KSÜ Yürüyor Kilolar Eriyor” projesi kapsamında üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu önünde yer alan futbol sahası etrafındaki tartan pist özelliğine sahip yürüyüş alanı personel ve öğrencilerin kullanımına açıldı.

Yürüyüş alanının açılışı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kadir Saltalı, Prof. Dr. Zekeriya Pak, üniversite üst yöneticileri, personel ve öğrencilerini katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan Rektör Can, sağlıklı bir yaşam için gereken sporun en kolay yolunun yürüyüş olduğuna dikkat çekti.  KSÜ bünyesinde yer alan spor tesislerinin daha verimli bir şekilde hizmet etmesi için bir dizi çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Rektör Can, insan anatomisine uygun özel olarak tasarlanan futbol sahası etrafında yer alan pistin 17.00 ve 23.00 saatleri arasında personel ve öğrencilerin kullanımına açık olacağını ifade etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Rektör Can ve beraberindekiler sağlılı bir yaşama dikkat çekmek için yürüyüş gerçekleştirdiler.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

porno indir

sex hikayeleri