k maraş haber

istanbul escort

Vaillant Kahramanmaraş’ta İftarda Satıcılar ile Buluştu !

Vaillant, 28 Mayıs Salı akşamı Grand Elbistan Otel’de düzenlediği iftarda Kahramanmaraş’taki yetkili satıcıları ile bir araya geldi.

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, Kahramanmaraş’ta düzenlediği iftarda yetkili satıcıları ile bir araya geldi. 28 Mayıs Salı akşamı Grand Elbistan Otel’de gerçekleşen iftara Vaillant Kahramanmaraş bölge yöneticileri ve çalışanları katıldı.

Vaillant bölge yöneticileri; bereketin ve bolluğun, simgesi Ramazan ayı vesilesiyle düzenledikleri iftarda Kahramanmaraş’taki yetkili satıcılarına uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İftarda, 2019 yılına başarılı bir başlangıç yapan yetkili satıcılar; önümüzdeki dönemde de bu başarıyı sürdürmek adına özverili çalışmalarına devam edeceklerini belirtirken gelecek dönem planlamaları ve hedefleri hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

Başarılarında aralarındaki yardımlaşmanın en önemli etken olduğunu dile getiren katılımcılar, bu özel akşamda bir araya gelmelerine vesile olduğu için Vaillant Türkiye’ye teşekkürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir